Azdent 360 stopni automatyczna elektryczna soniczna szczoteczka do zębów U typ 4 tryby szczotka USB ładowanie wybielanie zębów niebieskie światło.

Availability: In stock

US $16.22

Tanie i rabaty Azdent 360 stopni automatyczna elektryczna soniczna szczoteczka do zębów U typ 4 tryby szczotka USB ładowanie wybielanie zębów niebieskie światło Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription


Instrukcja:Kolor: biały/czarny/różowy/niebieskiMateriał: silikon + ABSKształt: typ U.Kąt: 360 stopniOpłata: interfejs ładowania USB, bezprzewodowe ładowanie indukcyjneRozmiar produktu: około 1.2*2.6*4, 5inCzas czyszczenia: 45 sekundCzas ładowania: 90 minutTryby: cztery tryby (tryb miękkiego czyszczenia/dokładne czyszczenie/tryb gumy do masażu/tryb wybielania)Częstotliwość: 5000-15000 razy/minutęWodoodporny: IPX7Sposób użycia:1. Po pełne ładowanie zainstaluj szczotka w kształcie litery U.2. Wytrząśnij płynną pastę do zębów z pianki i równomiernie nałóż ją na szczotka w kształcie litery U.3. Włóż szczotka do ust, rozluźnij ugryzienie szczotka w kształcie litery U i wybierz odpowiedni tryb częstotliwości.4. Łatwo dotykaj zębów i potrząśnij szczotką w przód iw tył rękami w tym samym czasie,Następnie szczotkuj ząb bardziej czystszy.5. Po umyciu zębów użyj mokrej szmatki, aby oczyścić wodę i stagnację kadłuba,I staraj się unikać moczenia w wodzie.6. Przeczytaj uważnie instrukcję.Pakiet szczoteczek elektrycznych obejmuje:1 * elektryczna szczoteczka do zębów1 * kabel USB1 * podstawka ładująca1 * użyj instrukcjiCechy:1. Unikalna szczotka w kształcie litery U, zgodna z kształtem zgryzu zębów, wibracja fali dźwiękowej o wysokiej częstotliwości,Może szybko i czysto oczyścić powierzchnię i wnętrze zęba w tym samym czasie 360 °,Wyeliminuj 99.99% bakterii wewnątrz jamy ustnej i zapewnij zdrowie jamy ustnej.2.Nano niebieskie światło wybielające, niskotemperaturowe niebieskie światło napromieniające zęby 45 minut na raz,Sterylizacja, wybielanie, masaż dziąseł.3. Idealne połączenie szczotkowania i wybielania iz powrotem, dając ząb efekt czyszczenia 360 stopni.4. Szczotka silikonowa klasy spożywczej, nie alergiczna, bezpieczniejsza w użyciu.5. Bezprzewodowe ładowanie indukcyjne, 3 godziny ładowania, 15 dni dostępne.6. Cztery tryby (tryb miękkiego czyszczenia/dokładne czyszczenie/tryb gumy do masażu/tryb wybielania).Uwaga:1. Normalnej temperatury pracy produktu jest w wieku 0 °C-50 °C.2. Po naładowaniu produktu należy go naładować w normalnej temperaturze ze względu na charakterystykę produktu.3. Gdy produkt nie jest używany przez dłuższy czas lub jest umieszczony przez długi czas, sugeruje się, że powinien być ładowany i rozładowywany w ciągu trzech miesięcy.4. Produkt jest przechowywany w suchych i chłodnych miejscach w jak największym stopniu i unika światła słonecznego.5. Po umyciu zębów użyj mokrej szmatki, aby oczyścić wodę i stagnację kadłuba, i staraj się unikać moczenia w wodzie.6. Moc wyjściowa produktu jest duża i zabrania się pracy przez długi czas.Ogólnie rzecz biorąc, jest to mniej niż 10 minut.7. Podczas ładowania zdejmij szczotka i utrzymuj ciało w sucha kąpiel.Zasilanie jest mniej niż 10 minut.


200392331;

Related Product