Elektryczna szczoteczka do zębów Xiaomi Sonic , SOOCAS Ultradźwiękowy środek do czyszczenia zębów dla dorosłych Ultradźwiękowe automatyczne inteligentne wybielanie zębów , Wymienna głowica szczoteczki do zębów X3U.

Availability: In stock

US $39.57

Tanie i rabaty Elektryczna szczoteczka do zębów Xiaomi Sonic , SOOCAS Ultradźwiękowy środek do czyszczenia zębów dla dorosłych Ultradźwiękowe automatyczne inteligentne wybielanie zębów , Wymienna głowica szczoteczki do zębów X3U Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product DiscriptionSOOCAS X3U elektryczna szczoteczka do zębów

● 4 wysokowydajne tryby szczotkowania, najbardziej odpowiednie dla zębów w różnych warunkach.

● Oscylacyjny silnik dźwiękowy z lewitacją magnetyczną może generować 39,600 wibracji na minutę, aby osiągnąć super moc czyszczenia. Łatwe czyszczenie twardych plam na zębach, takich jak dym, kawa, plamy po winie itp.

● Przy rozruchu trwa 5 sekund od słabego do silnego, aby zapobiec rozlaniu pasty do zębów.

● Wbudowana bateria litowa 1000MA może być szybko ładowana w ciągu 4 godzin i ma czas czuwania 4 tygodnie.

● Szczoteczki elektryczne z inteligentnym schematem ładowania mogą zwiększyć wydajność o 60%. Ładowalna szczotka obsługiwana przez ładowarkę USB typu C jest warta swojej ceny.

● Soniczna szczoteczka do zębów kołysze się pod kątem 18.5 stopni, co może głęboko oczyścić martwe rogi.

● Gęsto ułożone włosie DuPont z certyfikatem FDA może zapewnić dynamiczny efekt wybielania zębów. 3 głowice szczotek z okrągłym włosiem na górze, aby zapewnić bezpieczeństwo i miękkość.

● Elektryczna szczoteczka do zębów sonic jest bezpieczna, zmywalna i łatwa w użyciu podczas kąpieli lub prysznica. W porównaniu z ręcznymi szczoteczkami do zębów i zwykłymi elektryczne szczoteczki do zębów, może usunąć więcej plam i płytki nazębnej. Kup teraz ten idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.
244215336;

Related Product