Fairywill FW-507 elektryczna soniczna szczoteczka do zębów 5 trybów USB ładowarka szczoteczki do zębów w celu uzyskania zegar soniczna szczoteczka do zębów 10 głowice szczotek.

Availability: In stock

US $13.85

Tanie i rabaty Fairywill FW-507 elektryczna soniczna szczoteczka do zębów 5 trybów USB ładowarka szczoteczki do zębów w celu uzyskania zegar soniczna szczoteczka do zębów 10 głowice szczotek Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

· Główną cechą1. Ma 5 trybów białego, czystego, wrażliwego, polskiego, masażu, aby dopasować się do różnych warunków zębów i dziąseł.2. Zestaw modelu FW507 to połączenie bieli i czerni krystalicznej. Jest to 2 zestaw szczoteczek do zębów, odpowiedni dla rodzin, szczególnie dla par.3. Posiada 10 głowice szczotek o różnych poziomach sztywności, dla czystszego, zdrowszego i bardziej higienicznego szczotkowania.4. Jeśli masz zdrową gumę, możesz wybrać tryb biały/czysty do codziennego czyszczenia.5. Szczoteczka elektryczna Fairywill ma 2 minuty inteligentny czasomierz z przerwą interwałową przypominając co 30 sekund, aby zachęcić do dobrych nawyków szczotkowania.6. Jeden 4 godzinach ładowania w ciągu ostatnich 30 dni7. Walizka podróżna pozwala zabrać swoją Fairywill w dowolne miejsce· Otrzymasz:2 * elektryczny uchwyt szczoteczki do zębów10 * Dupont głowice szczotek2 * kabel ładujący USB (Port DC)2 * ochronna pokrywa z włosia2 * walizka podróżna1 * instrukcja obsługi

Rada ds. Badań naukowych w sprawie akceptacji Fairywill 507 elektryczna soniczna szczoteczka do zębów

Dzięki mocy 40,000 mikro-szczotek na minutę otrzymasz czyszczenie

Inteligentny czasomierz 2 minut z przerwaniem co 30 sekund zachęca do dobrych nawyków szczotkowania.

Wodoodporna konstrukcja IPX7.

Jeden 4-godziny ładowania w ciągu ostatnich 30 dni

, Szczotka s przypomni ci, aby zastąpić szczotka przez niebieski wskaźnik włosie.

Jest tak, że będziesz musiał podróżować


240191488;

Related Product