Fairywill elektryczna szczoteczka ultradźwiękowa FW-507 USB Charge akumulator dorosły wodoodporny elektroniczny ząb 8 szczotek końcówki zamienne.

Availability: In stock

US $13.87

Tanie i rabaty Fairywill elektryczna szczoteczka ultradźwiękowa FW-507 USB Charge akumulator dorosły wodoodporny elektroniczny ząb 8 szczotek końcówki zamienne Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Kod specjalny:FESTIVAL03(3 $ od zamówienia powyżej 20 $)FESTIVAL05(5 $ od zamówienia ovder 40 $)· Pomote kod:FW2021 uzyskaj 1.00 usd zniżki przy zamówieniach powyżej 15.00 usd· Przechowywać kupon:2.00 usd zniżki przy zamówieniach powyżej 30.00 usd· Natychmiastowy rabat3.00 usd zniżki za 60.00 usd5.00 usd zniżki za 100.00 usd
Historia marki

Fairywill to marka zajmująca się rodziną, przyjaciółmi i opieką. Widzimy świat, w którym najwyższy w stylowych wzorach (Cool) spełnia najbardziej skuteczne czyszczenie (Clean), aby zapewnić najlepszą pielęgnacja jamy ustnej (pielęgnacja).

Miłość błyszczy w każdym uśmiechu, a Fairywill sprawia, że ty i twoja miłość uśmiechają się promiennie.

Model 507Szczoteczka elektryczna Fairywill 507 to zmieniacz gier.

Ten pędzel z potężną technologią ultradźwiękową, zapewniający ręczne pociągnięcie pędzlem w mniej niż dwie minuty. Potężne ruchy dźwiękowe biją pastę do zębów w mikropęcherzyki, napędzając je głęboko między zębami i wzdłuż linii dziąseł, zapewniając delikatne i skuteczne czyszczenie. Usuwa więcej plam, ale także eliminuje wątpliwości co do jakości szczotkowania, jest naprawdę zaprojektowany do wykonania. Ogólnie ulepszone szczotkowanie niż zwykła elektryczna szczoteczka do zębów.

Wysokiej jakości ADA akceptowane; Jeden 4-godziny ładowania w ciągu ostatnich 30 dni

5 różnych trybów czyszczenia najlepiej dla wrażliwych zębów

Ładowanie USB jest dobre dla podróżujących

Inteligentny czasomierz 2 minut z przerwaniem co 30 sekund zachęca do dobrych nawyków szczotkowania.

Technologia Sonic

Dzięki potężnej technologii czyszczenia ultradźwiękowego otrzymasz czyszczenie, które jest tak dokładne, że poczujesz się tak, jakbyś właśnie wyszedł z fotela dentystycznego. W ząbkowane włosie wykonane jest z nylonu Dupont, aby dopasować topografię zębów do dokładnego czyszczenia dziąseł i trudno dostępnych miejsc

2 minutnik

Zbudowany w 2 minuty inteligentny czasomierz z przerwami interwałowymi, przypominając o zmianie obszaru szczotkowania co 30 sekund, aby zachęcić do zdrowego nawyku szczotkowania. Automatycznie wyłącza się po dwóch minutach.

Wodoodporna konstrukcja IPX7.

Wodoodporny tego modelu do IPX7. Cała szczoteczka do zębów może być spłukana wodą, bezpieczna i wygodna. Wodoodporny do stosowania do kąpieli i pod prysznic.

ADA akceptowane

Rada ds. Badań naukowych ds. Akceptacji Fairywill 507 elektryczna soniczna szczoteczka do zębów opiera się na stwierdzeniu, że produkt jest bezpieczny i wykazuje skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej oraz pomaga zapobiegać i zmniejszać zapalenie dziąseł, gdy jest używany zgodnie z zaleceniami.

Kolor przypomnienie włosia

, Szczotka s przypomni ci, aby zastąpić szczotka przez niebieski wskaźnik włosie. Delikatny dla gumy i niebieski wskaźnik włosie znikną w kolorze, aby poinformować, kiedy nadszedł czas, aby wymienić szczotka.

Idealne dla podróży

4 godziny ładowania przez minimum 30 dni użytkowania, możesz zabrać ze sobą pędzel bez ładowarki podczas podróży. Ładowanie przez USB, bezpieczne i łatwe, automatyczne zamknięcie po pełne ładowanie, kompatybilne z dowolną ładowarką lub sprzętem z portem USB.Dzięki mocy 40,000 mikro-szczotek na minutę otrzymasz czyszczenie.

2 minutnik. Możesz nie zauważyć, jak długo myjesz zęby, ale twoja bajka cię powiadomi.

Wodoodporny tego modelu do IPX7.

Z 8 głowice szczotek, które trwa 3 miesiące każdy będą trwać przez ponad 24 miesięcy, jest to dobra opcja dla rodzin.

, Szczotka s przypomni ci, aby zastąpić szczotka przez niebieski wskaźnik włosie.

Jest tak, że trzeba będzie podróżować.


240191488;

Related Product