Gollinio marka elektryczna szczoteczka do zębów wersja elektroniczna szczotka do zębów akumulatorowa szczoteczka do zębów wymiana głowicy GL46B.

Availability: In stock

US $14.94

Tanie i rabaty Gollinio marka elektryczna szczoteczka do zębów wersja elektroniczna szczotka do zębów akumulatorowa szczoteczka do zębów wymiana głowicy GL46B Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription


Adres i pełne imię i nazwisko:

1. Upewnij się, że twój adres w Aliexpress jest dopasowany do adresu wysyłki, zanim zapłacisz.

2. Rosyjscy kupujący, zostaw nam swoje pełne angielskie imię (w większości zawiera 3 słowa), co jest bardzo ważne.

O opakowaniach:
1. Zewnętrzne opakowanie każdej partii produktów może być inne, a konkretne podlega rzeczywistej otrzymanej.

2. Dokładnie sprawdzimy twoje zamówienie i paczkę, aby upewnić się, że wszystko jest w dobrym stanie przed wysyłką.

3. Opakowania mogą być lekko uszkodzone podczas długotrwałego transportu, ale nie ma to wpływu na działanie naszych produktów.

4. Jeśli chcesz produkty zapakowane idealnie (takie jak na prezenty itp.), najpierw skontaktuj się z nami, możemy wysłać paczkę z specjalne opakowanie, aby uniknąć uszkodzenia, ale musisz zapłacić dodatkową opłatę.

O wysyłce:

1. Wyślemy zamówienie w ciągu 1-3 dni roboczych, a potrzebuje prawie 7-30 dni z chin do ciebie.

2. Jak wiesz, czas dostawy zależy od firmy spedycyjnej, lina nadmuchiwana, zwyczaj i lokalny urząd pocztowy, więc nie jesteśmy w stanie kontrolować go dokładnie.

3. Jeśli paczka nie dotarła w oczekiwanym czasie, prosimy o kontakt z nami, prześledzimy ją i poradzimy sobie z tobą.

5 gwiazdek ocena:

1. Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo pomocne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

2. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

231844946;

Related Product