Oral B elektryczna szczoteczka do zębów rotacja czyste zęby szczoteczka do zębów dla dorosłych DB4010 elektryczna szczotka do zębów z 4 dodatkowymi końcówki zamienne.

Availability: In stock

US $17.50

Tanie i rabaty Oral B elektryczna szczoteczka do zębów rotacja czyste zęby szczoteczka do zębów dla dorosłych DB4010 elektryczna szczotka do zębów z 4 dodatkowymi końcówki zamienne Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Elektryczna szczoteczka do zębów wybielanie zębów zmywalna szczoteczka do zębów dla dorosłych Sonic Clean usuń płytkę nazębną z 4 dodatkowymi szczotka wymienna

Uwaga: TJego elektryczna szczoteczka do zębów jest zasilana baterią, ale bateria nie może zostać wysłana, więc musimy otworzyć paczkę, aby wyjąć baterię.

Obiecujemy, że każda elektryczna szczoteczka do zębów to nowa marka. Jeśli masz na to ochotę, nie płać.

4 głowice szczotek podarunkowych nie są marką Oral B, ale dobrze pasują do tej elektrycznej szczoteczki do zębów.

Szczoteczka elektryczna oral-b DB4010 4510 (na bateriach)

Oral-b to marka szczoteczki do zębów nr 1 używana przez większość dentystów na świecie! *

* Na podstawie międzynarodowych badań P & G wśród reprezentatywnej próbki dentystycznej regularnie przetrzymywanej, to znaczy. 2013-2015 гг.

Szczoteczka do zębów na bateriach jest najtańszą szczoteczką oral-b z technologią obrotową.

W komplecie z wymiennym precyzyjnym czyszczeniem dyszy oral-b.

Usuwa więcej płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów.


Oral-b została założona w 1949 roku przez dr Huston.W przypadkuProfesjonalna marka koncentruje się na pielęgnacja jamy ustnej i zdrowie jamy ustnej.

Jamy ustnej B jestNajbardziejDentystaSZalecana marka szczoteczki do zębów na całym świecie i pierwsza marka szczoteczki elektrycznej zaakceptowana przezADA(Amerykańskie towarzystwo stomatologiczne)Dla skuteczności i bezpieczeństwa.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na adres zamówienia, któryMusi być zgodny zSwój adres wysyłki. (Jeśli”Re z rosji, proszę zostawić swoje pełne imię i nazwisko, KtóreJest bardzo ważne.)

1. Wysyłka na cały świat.

2. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu 48 godzin po weryfikacji płatności.

3. Twoja potrzeba paczkiSOkoło 7-45 dni w transporcie. W tym samym czasie, oferujemy 60-dnia wysyłka gwarancji (90 dniDlaBrazylia), Więc jeśli nie otrzymałeś przesyłki przez długi czasErCzasNiż, że, Zwrócimy ci pieniądze.

4.BUyer ma obowiązek zapłacić podatek celnyW razie potrzeby. DlaWięcej pytań podatkowych, skontaktuj się ze swoim urzędem celnym kraju.

1.12 miesięcyProducenci gwarancji.

2. 24 godziny odpowiedzi. Każdy problemWE dokona potwierdzenia i da ci rozwiązanie w ciągu 24 godzin.

3. Proszę dać namW przypadku5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów. Wszelkie problemy lub niezadowolenie, prosimy o kontakt z namiTak szybko, jak to możliwe.

Nasza firma jest oficjalnie autoryzowana przez oral-b.

Dążymy do obsługi marki, aby zapewnić klientom wysoką jakośćProdukty wysokiej jakościIUsług.


237031167;

Related Product