SEAGO-Szczoteczka elektryczna soniczna, ładowana, 4 tryby, podróżna z 3 główkami, kup jedną i zyskaj drugą za darmo, prezent.

Availability: In stock

US $17.69

Tanie i rabaty SEAGO-Szczoteczka elektryczna soniczna, ładowana, 4 tryby, podróżna z 3 główkami, kup jedną i zyskaj drugą za darmo, prezent Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

SG-551 kupić jeden dostać jeden za darmo

Musisz kupić 2 sztuki, system automatycznie zmodyfikuje cenę, proszę zauważyć!!!!

Najważniejsze cechy:

● Usuwa do 7x więcej płytki nazębnej w porównaniu z ręczną szczoteczką do zębów● Wysoka częstotliwość czyszczenia: maks. 40,000 razy/min● Pomóż naukowemu nawykowi szczotkowania: 30 s + 2 minuty inteligentny czasomierz, w uchwycie impulsy czasowe co 30 sekund, aby poinformować cię, kiedy przełączać obszary ust, 2 minuty do końca przypomnienie o szczotkowaniu do opracowania do mycia zębów zalecane przez dentystę (jeden zasugerował, że najlepsze szczotkowanie okresu)● Wysokiej jakości włosie o wysokiej gęstości: antybakteryjne i trwałe, zagłębia się w zęby mądrości, szczelinę dziąseł i szybko czyści płytki dentystyczne● Wodoodporny poziom IPX6 do bezpośredniego mycia● Około 30 dni (dwa razy dziennie, 2 minuty za każdym razem), więc nigdy nie martw się o ładowarkę podczas podróży● Tryb czyszczenia o wysokiej wydajności 4● Niebieskie światło: wybiel-do usuwania plam na powierzchni. Zielone światło: czyste-do codziennego czyszczenia. Niebieskie światło: polskie-do rozjaśniania i polerowania zębów. Zielony błysk: masaż-do delikatnego masażu

2 minuty do końca przypomnienie o szczotkowaniu do opracowania do mycia zębów zalecane przez dentystę

Szybkie ładowanie przez 4 godziny może zużyć 30 dni. Niski poziom naładowania baterii przypominając i automatyczne zamknięcie off po pełne ładowanie, kompatybilny z każdej ładowarki lub urządzenia z portu USB, wygodny w użyciu w domu lub podróży.

Wodoodporny został zaktualizowany do IPX7

Elektryczna szczoteczka do zębów oferuje 4 tryby

Wybielić: zaleca się usuwanie plam na powierzchni.Czyszczenie: standardowy tryb codziennego czyszczenia. Zalecany do codziennego użytku.Polski: zalecany do zwiększenia połysku zębów, ten tryb pomoże usunąć plamy i błyszczeć zęby.Masaż: świetny tryb dla osób z wrażliwymi dziąsłami

229944333;

Related Product