SOOCAS X5 elektryczna szczoteczka do zębów czyszczenie wybielanie soniczna szczoteczka do zębów przepięcie inteligentne zabezpieczenia lub cicha amortyzacja.

Availability: In stock

US $58.00

Tanie i rabaty SOOCAS X5 elektryczna szczoteczka do zębów czyszczenie wybielanie soniczna szczoteczka do zębów przepięcie inteligentne zabezpieczenia lub cicha amortyzacja Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Szczoteczka elektryczna SOOCAS X5 z ochroną przeciwprzepięciową i przypomnieniem bezprzewodowa stacja do ładowania czysta szczoteczka do wybielania ultradźwięków

Główne cechy:
●. 12 wysokowydajnych trybów szczotkowania najlepiej dla różnych warunków zębów. Oscylacyjny lewitacja magnetyczna akustyczna fala silnika zapewnia 37,200 wibracje na minutę dla super moc czyste. Łatwo czyści twarde plamy w zębach, takie jak dym, kawa, plamy po winie itp.
●. Wbudowany w 1000MA bateria litowa umożliwia szybkie ładowanie w ciągu 16 godzin z 4 tygodnie okresu gotowości. Elektryczna szczoteczka do zębów z inteligentnym schematem ładowania zapewnia zwiększoną wydajność o 60%. Akumulator szczotka obsługiwane przez baza do ładowania.
●. Ochrona napięcia i ostrzeżenie, po włączeniu, jeśli szczoteczka działa z bardzo wysoka intensywność, wskaźnik LED (czerwony) na górze miga, podczas gdy wibracje zmieniają się z silnego na słaby, oznacza to nadmierne napięcie. Gdy intensywność szczotkowania zmniejsza się, to znaczy wznowić tryb oryginalny (intensywność), wskaźnik LED (czerwony) u góry gaśnie.
●. Soniczna szczoteczka do zębów kołysze się pod kątem 18.5 stopni, zapewniając dokładne czyszczenie martwych narożników. Gęsto ułożone włosie DuPont z certyfikatem FDA zapewnia dynamiczne wybielanie zębów. 3 głowice szczotek z zaokrąglonym włosiem zapewniają bezpieczeństwo i delikatność.
●. Automatyczna szczotka z wieloma wbudowanymi funkcjami rozwija naukowy nawyk szczotkowania. Inteligentny ładowania szczotki z 2 minut zegar zachęca dobry cyklu szczotkowania. Zaawansowane przypomnienie interwału zapewnia doskonałe i kompletne czyszczenie.
●. Elektryczna szczoteczka do zębów Sonic jest bezpieczna, w pełni zmywalna i wygodna w użyciu podczas kąpieli lub prysznica. Usuwa więcej plam i płytki nazębnej niż ręczna szczoteczka do zębów i zwykła elektryczna szczoteczka do zębów. Kup teraz ten idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.

● Zestaw 3 głowic: 1 szt. Inteligentna szczotka wybielająca, 1 szt. Wrażliwa miękka szczotka szczotka, 1 szt. Szczotka do polerowania szczotka.
● Ochrona napięcia i ostrzeżenie.
● Funkcja NFC i ostrzeżenie o wymianie
, Szczotka.
● Ulepsz lewitację magnetyczną, aby jeszcze bardziej poprawić zdolność wybielania

● Soniczna szczoteczka do zębów kołysze się pod kątem 18.5 stopni, zapewniając dokładne czyszczenie martwych narożników.

● Oscylacyjny lewitacja magnetyczna silnik akustyczny zapewnia 37,200 wibracji na minutę dla super power clean.

Włącz/wyłącz/zmień tryb

● Włącz: przełącznik on/off krótko po wyłączeniu zasilania.
● Pauza: długo naciśnij przycisk włączania/wyłączania, aby wstrzymać, gdy zasilanie jest włączone (naciśnij
Krótko włącz/wyłącz przycisk, aby kontynuować wstrzymanie)
● Wyłącz: po włączeniu zasilania krótko przełącznik on/off, aby wyłączyć zasilanie;
Urządzenie wyłączy się, jeśli nie będzie działać przez 30 sekund w stanie pauzy, i uruchom ponownie po naciśnięciu
Przycisk włączania/wyłączania krótko w ciągu 30 sekund, czas zostanie wznowiony do ostatniego czasu
Po ponownym włączeniu.

● Tryb czyszczenia
Wysoka częstotliwość wibracji 31000 razy na minutę, skutecznie napędzając przepływ płynu w jamie ustnej, aby szybko oczyścić płytkę nazębną i inne substancje. Odpowiedni dla użytkowników, którzy wymagają wysokiej wydajności codziennego czyszczenia.
● Tryb wrażliwy,
Zapewnij ochronę użytkownikom, którzy mają wrażliwą gumę, jednocześnie zapewniając skuteczne czyszczenie. Odpowiedni dla użytkowników, którzy doświadczają bólu dziąseł, implantacji zębów i ortodontycznego.
● Ochrona dziąseł/tryb dla początkujących
Z funkcją masażu, wygodniejszy ząb
Szczotkowanie wpływa na użytkowników z wrażliwą gumą. Odpowiedni dla użytkowników cierpiących na krwawienie z dziąseł, ból brzucha i ekstrakcję zęba. Zaleca się używanie tego trybu po raz pierwszy użytkowników elektryczna szczoteczka ultradźwiękowa SOOCAS i kontynuowanie przez tydzień, aby płynnie przejść z ręcznej szczoteczki do zębów na elektryczna szczoteczka ultradźwiękowa.
● Polerowanie i wybielanie/dostosowywanie
Alternatywne wibracje między 34800tims na minutę i 37200 razy na minutę, nadaje się dla użytkowników wymagających dokładne czyszczenie, i to może skutecznie usunąć trudne miejsca, takie jak dym plamy, herbaty plamy, kawy plamy itp. Użytkownicy mogą ustawić tryb dostosowywania poprzez APP "dostosuj tryb", aby doświadczyć więcej na szczotkowanie zębów.

● Regulacja intensywności: po włączeniu zasilania naciśnij krótko przycisk trybu, aby dostosować
Tryb intensywności, po sekwencji trybów pętli "low"-"midium"-"high".
● Zmiana trybu: gdy zasilanie jest wyłączone lub wstrzymane, naciśnij krótko przycisk trybu, aby
Dostosuj tryb pracy, postępując zgodnie z sekwencją pętli "trybu czyszczenia"-"trybu sensi tive"-"trybu gumowego/początkującego"-"polerowania/dostosowywania".

Ponad ochrona napięcia i ostrzeżenia

Po włączeniu, jeśli szczoteczka działa z bardzo wysoka intensywność, LED
Wskaźnik (czerwony) u góry miga, podczas gdy wibracje zmieniają się z silnego na
Słaby, oznacza to nadmierne napięcie. Gdy zmniejsza się intensywność szczotkowania, to znaczy wznowić
Do trybu oryginalnego (intensywność) wskaźnik LED (czerwony) u góry gaśnie.

Funkcja NFC i ostrzeżenie o wymianie szczotka

● Bieżące czasy użytkowania szczotka jest rejestrowane wewnątrz szczotka (rejestrowane w
Komunikat etykietowania NFC).
● Uchwyt szczoteczki do zębów odczyta częstotliwość użytkowania z etykiety NFC wewnątrz pędzla
Głowa, jeśli częstotliwość użytkowania jest większa niż 180 razy (załóżmy, że jest używana 2 razy na
Dzień, to znaczy 3 miesiące), po włączeniu, wskaźnik (czerwony) ostrzeżenia dla
Wymiana szczotka będzie migać, aby przypomnieć użytkownikowi, aby wymienić szczotka. ,
Wskaźnik zgaśnie po miganiu przez 5s, co nie wpłynie na normalne użytkowanie.
● Jeśli szczotka nie zostanie wykryta lub częstotliwość użytkowania jest mniejsza niż 180 razy,
Wymienić szczotka wskaźnik nie świeci się, gdy włączeniu.
● Podczas otwarcia, jeśli szczotka wykorzystanie częstotliwości zostanie wykryty, aby być w ciągu
180 razy, ale za każdym razem, gdy czas użytkowania minie 1 minutę, rekord będzie
Zwiększ częstotliwość użytkowania. Przez 1 raz
● Funkcja wykrywania NFC szczotka: umieść dno SOOCAS szczotka
Gdzie znajduje się chip NFC, aby być blisko telefonu komórkowego z funkcją NFC (w ramach
10mm), telefon komórkowy wykryje i wyświetli sytuację użytkowania pędzla
Głowy automatycznie.

● Automatyczna szczotka z wieloma wbudowanymi funkcjami rozwija naukowy nawyk szczotkowania. Inteligentny ładowania szczotki z 2 minut zegar zachęca dobry cyklu szczotkowania. Zaawansowane przypomnienie interwału zapewnia doskonałe i kompletne czyszczenie.

● Wodoodporność IPX7: po zakończeniu zębów można prać bezpośrednio pod kranem, liczba warstw pokrywy materiału kompozytowego, aby zapobiec pleśni

● Bezprzewodowy ładowanie indukcyjne, wbudowany w 1000MA bateria litowa umożliwia szybkie ładowanie w ciągu 16 godzin z 4 tygodnie okresu gotowości.

● Po użyciu szczoteczki do zębów, jeśli moc jest niska, czerwony, wskaźnik zacznie migać lub urządzenie nie uruchomi się normalnie, co przypomina, że moc użytkownika jest niska i wymaga ładowania.
● Szczoteczka do zębów może się nie uruchomić lub wskaźnik może być wyłączony podczas ładowania, gdy szczoteczka jest używana po raz pierwszy lub nie była używana przez dłuższy czas. Proszę ładować przez ponad 12 godzin przed użyciem.
● Jeśli szczoteczka do zębów nie jest używana przez dłuższy czas lub nie jest ładowana przez długi czas po wyczerpaniu zasilania, wskaźnik może zaświecić po naładowaniu przez około 10 minut, który jest spowodowany przez płaską moc i jest normalny.

Materiały: ABS

Waga opakowania: 0.967 kg
Rozmiar produktu (dł x szer x wys): 26.80x23.50x7.20 cm / 10.55x9.25x2.83 cala
Rozmiar paczki (dł x szer x wys): 27.20x23.70x8.20 cm / 10.71x9.33x3.23 cala
Zawartość opakowania: 1 x elektryczna szczoteczka do zębów, 1 x baza do ładowania, 3 x szczotka, 1 x pudełko na podróż, 1 x kubek, 1 x chińska instrukcja obsługi


234902300;

Related Product