Sonic elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci w pełni automatyczne elektryczne szczoteczki do zębów wodoodporna miękka szczotka silikonowa dla dzieci Xiomi szczoteczka do zębów.

Availability: In stock

US $7.10

Tanie i rabaty Sonic elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci w pełni automatyczne elektryczne szczoteczki do zębów wodoodporna miękka szczotka silikonowa dla dzieci Xiomi szczoteczka do zębów Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Uwagi:

Ze względu na różne partie fabryki, logo produktu czasami różni się od rysunku wyświetlacza produktu. To nie jest problem z jakością produktu, ale różnica w robot kuchenny

1. Ze względu na różnice między różnymi monitorami obraz może nie odzwierciedlać faktycznego koloru projektu. Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na rysunku.
2. Ze względu na różne ręczne metody pomiaru, proszę pozwolić na niewielką różnicę w rozmiarze. Jest torebka bąbelkowa, bez pudełeczko
3. model do ładowania, tylko przewód bez jednostki ładującej jest wliczony w cenę
4. Proszę potwierdzić specyfikacje opcji zamówienia przed złożeniem zamówienia. Zdjęcia bez kubków specyfikacji opcji nie mają kubków.

5. Ponieważ szczotka zostanie uaktualniona od czasu do czasu, diagram SKU pokazuje kształt dużej szczotka, a rzeczywisty kształt mały pędzel szczotka będzie nieznacznie różnić się od SKU diagram. Zarówno duży, jak i mały pędzel są dostosowane do najbardziej odpowiedniego wieku dla dzieci, a kształt główki szczoteczki jest domyślnie akceptowany przy składaniu zamówienia

Cechy produktu:
-IPX7 wodoodporna całego ciała zmywalny, zapobiega kropelki wody z zanurzenie wewnątrz kadłuba.
-Wiele trybów, jeden przycisk start. Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu z ręczną szczoteczką do zębów
-Ładowanie 1 raz, szczotkowanie zębów przez 15 dni
-2 min smart timing, podziel usta na 4 obszary, każdy obszar przez 30 sekund. 2 minuty przypomnienie o szczotkowaniu, aby rozwinąć nawyk szczotkowania zalecany przez dentystę (jeden zasugerował najlepszy okres szczotkowania)
-36,000 wibracji na minutę, tablica i kamień nazębny nie mają gdzie się ukryć

244060169;

Related Product