Szczoteczka do zębów Oral B szczoteczka do zębów 2D szczoteczka do zębów szczoteczka do zębów podwójna szczotka do czyszczenia głowice.

Availability: In stock

US $26.99

Tanie i rabaty Szczoteczka do zębów Oral B szczoteczka do zębów 2D szczoteczka do zębów szczoteczka do zębów podwójna szczotka do czyszczenia głowice Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

25451

 

Jamy ustnej B elektryczna szczoteczka do zębów 2D czysta obrotowa szczoteczka do zębów akumulatorowa szczoteczka do zębów podwójna szczotka do czyszczenia głowic

 

Uwaga: istnieje kilkaWybory (szczoteczka do zębów/główki szczoteczek do zębów)W tym linku sprawdź dokładnie, zanim zapłacisz.

 

 

Ponieważ mamy darmowa dostawa przejściówka, wybierz odpowiednią wtyczkę dla siebie

I musisz zostawić wiadomość dla wtyczki nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, gdy płacisz

Dziękuję za wsparcie!

1. Upewnij się, że twój adres w Aliexpress jest dopasowany do adresu wysyłki, zanim zapłacisz.
2. Jeśli chodzi o niektórych francuskich kupujących, którzy nie lubią doskonałego systemu usług pocztowych, zadzwoń do lokalnego urzędu pocztowego z numerem przesyłki, jeśli nie otrzymasz paczki od dłuższego czasu.
3. Rosyjscy kupujący, zostaw nam swoje pełne angielskie imię (w większości zawiera 3 słowa), co jest bardzo ważne.

1. Wszystkie produkty są w standardowym opakowaniu, zwykle używamy plastikowej torby do pakowania produktów. W następujący sposób:

2. Dokładnie sprawdzimy twoje zamówienie i paczkę, aby upewnić się, że wszystko jest w dobrym stanie przed wysyłką.
3. Opakowania mogą być lekko uszkodzone podczas długotrwałego transportu, ale nie ma to wpływu na działanie naszych produktów.
4. Jeśli chcesz produkty zapakowane idealnie (takie jak na prezenty itp.), najpierw skontaktuj się z nami, możemy wysłać paczkę z specjalne opakowanie, aby uniknąć uszkodzenia, ale musisz zapłacić dodatkową opłatę.

https://www.aliexpress.com/store/product/Extra-Fee-for-Feight-Special-Packing/3662095_32858376975.html?spm=2114.12010608.0.0.24a33dfav9r9K2

Wyślemy zamówienie w ciągu 2-5 dni roboczych i potrzebuje prawie 7-40 dni z chin do ciebie.
Jak wiadomo, czas dostawy zależy od firmy spedycyjnej, lina nadmuchiwana, zwyczaj i lokalny urząd pocztowy, więc nie jesteśmy w stanie kontrolować go dokładnie.
Jeśli paczka nie dotarła w oczekiwanym czasie, skontaktuj się z nami, prześledzimy ją i poradzimy sobie z tobą.

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo pomocne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.
Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

 

24748

 

 

 

 

 

 

230835985;

Related Product