Szczoteczka elektryczna Oral B 2D obrotowa wibracja czysta szczotka do zębów szczotka do zębów Cross Action pielęgnacja jamy ustnej 4 głowice szczotek prezentowych za darmo.

Availability: In stock

US $24.99

Tanie i rabaty Szczoteczka elektryczna Oral B 2D obrotowa wibracja czysta szczotka do zębów szczotka do zębów Cross Action pielęgnacja jamy ustnej 4 głowice szczotek prezentowych za darmo Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

49834

Bardziej popularny produkt może ci się spodobać


Szczoteczka elektryczna Oral B D12 obrotowa wibracja czysta szczotka do zębów dla dorosłych krzyż działanie włosia pielęgnacja jamy ustnej 4 głowice szczotek prezentowych za darmo

 

 

Bezpłatna przejściówka tutaj, wysłana wraz z zamówieniem

Zostaw wiadomość dla wtyczki nr 1 nr 2 nr 3 nr 4!

1. Upewnij się, że twój adres w Aliexpress jest dopasowany do adresu wysyłki, zanim zapłacisz.
2. Jeśli chodzi o niektórych francuskich kupujących, którzy nie lubią doskonałego systemu usług pocztowych, zadzwoń do lokalnego urzędu pocztowego z numerem przesyłki, jeśli nie otrzymasz paczki od dłuższego czasu.
3. Rosyjscy kupujący, zostaw nam swoje pełne angielskie imię (w większości zawiera 3 słowa), co jest bardzo ważne.

1. Wszystkie produkty są w standardowym opakowaniu, zwykle używamy plastikowej torby do pakowania produktów. Tak jak poniżej,

 

2. Dokładnie sprawdzimy twoje zamówienie i paczkę, aby upewnić się, że wszystko jest w dobrym stanie przed wysyłką.
3. Opakowania mogą być lekko uszkodzone podczas długotrwałego transportu, ale nie ma to wpływu na działanie naszych produktów.
4. Jeśli chcesz produkty zapakowane idealnie (takie jak na prezenty itp.), najpierw skontaktuj się z nami, możemy wysłać paczkę z specjalne opakowanie, aby uniknąć uszkodzenia, ale musisz zapłacić dodatkową opłatę.
Kliknij tutaj, aby zapłacić fracht lub dodatkową opłatę. Dzięki!

Https://www.aliexpress.com/store/product/Extra-Fee-for-Frieght-Special-Packing/3749014_32859469266.html?spm=2114.12010612.0.0.b0fda8a8U9D8ot

Wyślemy zamówienie w ciągu 2-5 dni roboczych i potrzebuje prawie 7-40 dni z chin do ciebie.
Jak wiadomo, czas dostawy zależy od firmy spedycyjnej, lina nadmuchiwana, zwyczaj i lokalny urząd pocztowy, więc nie jesteśmy w stanie kontrolować go dokładnie.
Jeśli paczka nie dotarła w oczekiwanym czasie, skontaktuj się z nami, śledzimy ją i poradzimy sobie z tobą.

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo pomocne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywnej opinii. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić najlepsze usługi dla klientów.

230814923;

Related Product